Elektróny RENAULT

Viac ako 115-ročná história, francúzske korene a zastúpenie v 128 krajinách – to všetko sa spája s automobilkou Renault. Sústreďuje sa na návrhy, výrobu a predaj osobných vozidiel pod tromi značkami: Renault, Dacia a Renault Samsung Motors. Hlavný trh predstavuje Francúzsko.

Spoločnosť Renault založil Louis Renault a jeho bratia v roku 1899 pod názvom Sociéré Renault Frères. Louis Renault bol hlavným konštruktérom a jeho bratia sa starali o vedenie firmy a administratívu.

Renault a Nissan – v minulosti najväčší konkurenti – sú dnes spojenci. Vďaka aliancii s Nissanom je Renault aktuálne štvrtým najväčším výrobcom automobilov na svete. Spoločnosť sa môže pochváliť najúspešnejšími modelmi ako sú Renault Clio a Renault Laguna. Laguna svojou priestrannosťou spĺňa potreby rodinného auta a svojou výbavou doplnenou o pekné autoelektróny predstavuje luxusnejšiu kategóriu vozidla.

V našej ponuke nájdete kvalitné elektróny Renault. Autoelektróny ponúkame s atraktívnym dizajnom a za rozumné ceny. Predaju elektrónov sa venujeme už niekoľko rokov, a vďaka tomu vám dokážeme odborne poradiť a vybrať správne disky na vaše auto Renault. Ak by ste potrebovali pomôcť alebo prekonzultovať výber diskov, neváhajte nám zavolať alebo napísať.

Vyberte si z našej širokej ponuky spoľahlivé disky pre autá značky Renault za najlepšie ceny!

Vyberte si model vášho RENAULT