Elektróny SEAT

Seat je španielsky výrobca automobilov, ktorý je známy jasnou stratégiou, širokou ponukou dynamických modelov, špičkovou technológiou a príťažlivým dizajnom. Najskôr bola spoločnosť založená ako joint venture talianskej automobilky Fiat a španielskej vlády, od roku 1990 patrí koncernu Volkswagen.

Prvý model SEAT uzrel svetlo sveta v roku 1953. Bola ním veľká luxusná limuzína SEAT1400 , ktorá sa vyznačovala perfektným dizajnom a krásnymi diskami. Pri vozidlách od SEATu ide športový profil ruka v ruke so skvelými úžitkovými vlastnosťami. Športový dizajn vozidiel s luxusnými hliníkovými diskami v kombinácii s jazdnými vlastnosťami vozidla vyvoláva v človeku nezabudnuteľný  zážitok.

Hlavným výrobným závodom SEATu je Martotell. Zaraďuje sa medzi najmodernejšie prevádzky v Európe – disponuje špičkovým logistickým systémom a flexibilným pracovným procesom. Denne sa tam vyrobí až 2000 vozidiel.

SEAT od roku 1953 vyprodukoval už viac ako 16 miliónov automobilov a dnes má viac ako 3000 pobočiek (predajné a servisné miesta) v 72 krajinách.

Pozrite si našu ponuku autoelektrónov na všetky modely značky SEAT.

Vyberte si model vášho SEAT